gonienie

Poniżej prezentujemy listę kandydatów, którzy podpisali naszą deklarację. Jeśli ktoś z kandydatów, którzy wysyłali do nas swoje zdjęcie z dokumentem nie mogą się na niej znaleźć, prosimy o kontakt.

Piotr Mazurek

piotr.mazurek@koliber.org

 

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Sejmik Województwa Dolnośląskiego

Okręg nr 4

KWW Ruch Narodowy

2.Wilk Karol

Okręg nr 5

KW PiS

1. Bułhak Mateusz

Rada Miasta Głogowa

JOW nr 16

KW KNP

Łaguna Łukasz

Rada Miasta Legnicy

Okręg nr 2

KW KNP

2. Konarski Krzysztof

Kandydat na prezydenta Wrocławia: Robert Winnicki

Rada Miasta Wrocławia

Okręg nr 1

KWW Ruch Narodowy

1. Kwocz Adam

Okręg nr 7

KWW Ruch Narodowy

1. Strembicki Arkadiusz

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

Sejmik województwa Kujawsko-Pomorskiego

Okręg nr 6

KW PiS

  1. Tasak Bogusław

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Sejmik Województwa Lubelskiego

Okręg nr 3

KW KNP

1. Kondrakiewicz Adam

KWW Ruch Narodowy

3.Turowski Mateusz

5. Michniewicz Maciej

Okręg nr 5

KWW Ruch Narodowy

1. Kobylas Krzysztof

3. Bondyra Bartłomiej

Kandydat na prezydenta Lublina Marian Kowalski

Rada Miasta Lublina

Okręg nr 1

KW PiS

4. Jakóbczyk Marcin

Okręg nr 2

KWW Ruch Narodowy

5. Prost Rafał

Okręg nr 4

KWW Ruch Narodowy

1. Rowiński Wojciech

Rada Miasta Puławy

Okręg nr 2

KW PiS

1. Kraszewski Tomasz

WOJEWÓDZTWO ŁODZKIE

Sejmik Województwa Łódzkiego

Okręg nr 4

KW Ruch Narodowy

1. Gust Tomasz

Rada Powiatu Zgierskiego

Okręg nr 1

KW Wspólnota Prawicy „Nasz Powiat Zgierski”

2. Klimczak Kamil

Rada Miasta Łodzi

Okręg nr 1

KW KNP

10. Grabarczyk Tomasz

Okręg nr 7

KW KNP

2. Pilarski Piotr

Rada Miasta Łowicza

Okręg nr 1

KWW Projekt Łowicz

1. Foks Aleksander

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Sejmik Województwa Małopolskiego

Okręg nr 3

KWW Ruch Narodowy

10. Wałach Michał

Okręg nr 5

KW PiS

10. Gładysz Piotr

Rada Miasta Krakowa

Okręg nr 6

KW PiS

10. Machera Paulina

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Sejmik Województwa Mazowieckiego

Okręg nr 1

KWW Ruch Narodowy

1. Domaradzka Sylwia

3. Pławski Mateusz

Okręg nr 2

KW PiS

4. Strzembosz Piotr

KWW Ruch Narodowy

2. Smuniewski Konrad

Okręg nr 3

KWW Ruch Narodowy

1. Tumanowicz Witold

Okręg nr 4

KWW Ruch Narodowy

3. Smosarska Dorota

KW KNP

15. Drozdowska Martyna

Okręg nr 6

KW PiS

4. Piłka Marian

Okręg nr 7

KW PiS

4. Kawęcki Krzysztof – Wyróżnienie Specjalne za wsparcie merytoryczne akcji

20. Misiewicz Bartłomiej

KWW Ruch Narodowy

1. Zawisza Artur

Rada Powiatu Otwockiego

Okręg nr 1

KW PiS

1. Kamiński Kacper

Rada Powiatu Piaseczyńskiego

Okręg nr 4
KW PiS

1. Muszyński Sergiusz

Rada Powiatu Siedleckiego

Okręg nr 3

KW KNP

1. Gut Angelika

Rada Powiatu Wołomińskiego

Okręg nr 1

KW PiS

  1. Walczak Ryszard
  1. Miller Tomasz

Rada Powiatu Wyszkowskiego

Okręg nr 3

KWW Masz Wybór

4. Marzoch Mateusz

Kandydat na prezydenta m.st. Warszawy: Mariusz Dzierżawski

Rada m. st. Warszawy

Okręg nr 1

KW PiS

3. Frąckowiak Filip

KWW Warszawa dla Rodziny

1. Pióro Tomasz

Okręg nr 2

KW PiS

1. Krajewski Jarosław

KWW Warszawa dla Rodziny

1. Patey Mariusz

Okręg nr 4

KWW Warszawa dla Rodziny

1. Bosak Krzysztof

Okręg nr 5

KWW Warszawa dla Rodziny

1. Wasiukiewicz Anna

Okręg nr 6

KW PiS

2. Lisiecki Paweł – 1. miejsce w plebiscycie „Samorządowiec goniący bolszewika” w kategorii radny dzielnicy

Okręg nr 7

KW PiS

4. Szwarocki Seweryn

Okręg nr 9

KW PiS

1. Johann Olga – 1. miejsce w plebiscycie „Samorządowiec goniący bolszewika” w kategorii radny miasta

Rada Gminy Celestynów

JOW nr 12

KW KNP

Gniadek-Zieliński Michał

Rada Miasta Otwocka

JOW nr 16

KW KNP

Dziwota Kacper

JOW nr 10

KW KNP

Osiński Michał

Rada Miasta Płocka

Okręg nr 4

KW PiS

3. Nosarzewski Mariusz

Rada Miasta Radomia

Okręg nr 2

KW PiS

4. Fundowicz Piotr

Rada Miasta Siedlce

Okręg nr 1

KW KNP

1. Paudyna Mateusz

Okręg nr 2

KW KNP

11. Harasim Michał

Okręg nr 4

KW KNP

1. Rosłan Marek

Rada Dzielnicy Bemowo

Okręg nr 1

KW PiS

1. Klażyński Wojciech

Okręg nr 5

KW WWS

1. Mróz Krzysztof

Rada Dzielnicy Białołęka

Okręg nr 1

KW KNP

2. Fliszkiewicz Marcin

Rada Dzielnicy Mokotów

Okręg nr 4

KW PiS

5. Korteweg Mateusz

KW KNP

2. Kiljan Anna

Rada Dzielnicy Ochota

Okręg nr 1

KW Ochocka Wspólnota Samorządowa

2. Wiszniewski Karol

Okręg nr 3

KW PiS

1. Kasprzyk Jan

Rada Dzielnicy Praga Południe

Okręg nr 1

KW PiS

3. Borkowski Marek

5. Paczkowski Damian

Okręg nr 4

KW PiS

1. Lasocki Dariusz

KWW Miasto Jest Nasze

8. Szatkowska Iwona

Rada Dzielnicy Praga Północ

Okręg nr 1

KW PiS

7. Skupiński Paweł

KWW Praska Wspólnota Samorządowa

4. Kobyliński Ernest

Rada Dzielnicy Śródmieście

Okręg nr 2

KW PiS

4. Losson Beata

Rada Dzielnicy Ursynów

Okręg nr 4

KW PiS

2. Kossakowski Ziemowit

Rada Dzielnicy Włochy

Okręg nr 1

KW PiS

3. Piliński Sebastian

Rada Dzielnicy Wola

Okręg nr 2

KW WWS

1. Stefaniak Mateusz

Okręg nr 3

KW PiS

4. Łuczyński Lech

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

Sejmik Województwa Opolskiego

Okręg nr 3

KWW Ruch Narodowy

1.Rok Wiesław

4.Rok Joanna

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

Rada Miasta Krosna

Okręg nr 1

KW Krośnieńskie Forum Samorządowe

3. Woźniak Rafał

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

Sejmik Województwa Podlaskiego

Okręg nr 1

KWW Ruch Narodowy

4. Mosiejewska Maria

Okręg nr 2

KWW Ruch Narodowy

4. Nowel Wiesław

Rada Miasta Białystok

Okręg nr 5

KW PiS

5. Myszkowski Paweł

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

Rada Powiatu Gdańskiego

Okręg nr 1

KW PiS

2. Żak Jakub

Rada Miasta Gdańska

Okręg nr 1

KW KNP

3. Handzel Karol

Okręg nr 2

KW PiS

13. Dzedzej Wojciech

Okręg nr 5

KW PiS

3. Kołakowska Anna

Kandydat na prezydenta Gdyni Marcin Horała

Rada Miasta Gdyni

Okręg nr 1

KW PiS

5. Prus Piotr

10. Kowalik Antoni

KW KNP

1. Borkowski Paweł

Okręg nr 2

KW PiS

1. Horała Marcin

5. Wróblewska Justyna

Rada Miasta Pruszcz Gdański

JOW nr 4

KWW Wspólnie dla Pruszcza

Walkowski Michał

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Sejmik Województwa Śląskiego

Okręg nr 4

KW PiS

3. Byrczek Michał

Okręg nr 7

KW PiS

4. Dubiel Andrzej

Rada Miasta Bytomia

Okręg nr 5

KWW RAŚ

1. Wrodarczyk Wojciech

Kandydat na prezydenta Chorzowa: Kosiba Wojciech

Rada Miasta Chorzowa

Okręg nr 1

KWW Chorzów Razem

1. Kasprzak Kasjan

Okręg nr 2

KWW Chorzów Razem

1. Kosiba Wojciech

3. Drozdowski Sylwester

5. Wiernik Kamil

6. Waćkowski Kamil

KWW RAŚ

11. Gałuszka Andrzej

Rada Miasta Gliwice

Okręg nr 2

KW PiS

2. Naworski Paweł

KW PO

14. Król Marcin

Rada Miasta Sosnowca

Okręg nr 2

KW KNP

1. Wiatr Mateusz

Okręg nr 3

KW PiS

1. Mędrzak Tomasz

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

Sejmik Województwa Świętokrzyskie

Okręg nr 1

KWW Ruch Narodowy

1. Kenig Jerzy

Okręg nr 3

KW KNP

  1. Lewicki Dawid
  2. Łosiak Michał

Kandydat na prezydenta Kielc: Lewicki Dawid

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Rada Miasta Olsztyna

Okręg nr 3

KW PiS

2. Wypij Michał

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Sejmik Województwa Wielkopolskiego

Okręg nr 2

KWW Ruch Narodowy

  1. Witczak Bolesław

Okręg nr 3

KWW Ruch Narodowy

1. Józwiak Bartosz

Rada Powiatu Słupeckiego

Okręg nr 1

KW PiS

2. Pułról Tomasz

Rada Powiatu Złotowskiego

Okręg nr 3

KW PiS

1. Tomasz Piotr

Rada Miasta Kalisza

Okręg nr 2

KWW Wspólny Kalisz

2. Rybikowski Kamil

Rada Miasta Poznania

Okręg nr 4

KWW Koalicja Prawo do Miasta

6. Rozynek Bartosz

Rada Gminy Opatówek

JOW nr 2

KWW Nasza Gmina Gospodarna

Walczak Mateusz

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego

Okręg nr 1

KW PiS

3. Jonczek Joanna

KWW Ruch Narodowy

1. Chruszcz Sylwester

Okręg nr 3

KWW Ruch Narodowy

2. Telej Kacper

Okręg nr 4

KWW Ruch Narodowy

3. Zając Radosław

Rada Miasta Koszalina

Okręg nr 1

KWW PiW

1. Bukowski Bartosz

Rada Miasta Szczecina

Okręg nr 1

KW KNP

1. Szut Paweł

Okręg nr 3

KWW Bezpartyjni

3. Le Roch Raymonde